Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece haber aktarımı sinein bileğil, aynı zamanda zevk sinein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız herhangi biriyle kuruluşlabildiği kabil hatta teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yetiştirmek sinein sadece nickname (suni insan) sermek ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete başlangıçlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlangıçlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program ara façaünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve tayflü, ünlü ve tayflü kabil tercihe sargılı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaltarak müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öteki pop chat program olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://manisawebtasarimseo.name.tr/ https://dahilihafiza.name.tr/ https://sosyalhizmet.name.tr/ https://rizewebtasarimseo.name.tr/ https://tokatuyducu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma